UCRETLER

Ucretler

 BALIK AVI TUR ÜCRETLERİ

2023 sezonunda (Mayıs – Kasım 2023)

3.000 TL. Sabah Turu – (Saat 06.00 – 11.00) – İki kişi için,

2.800 TL. Akşam Turu – (Saat 16.00 – 20.00) – İki kişi için,

+ 600 TL Üçüncü kişi için sabah ve akşam turuna ilave edilecek ücret.

Büyük balık avına verim daha yüksek olduğu için en fazla 2 kişi ile çıkmayı tercih ediyoruz. Tura bir kişi de katılsanız, iki kişi de katılsanız fiyatlar aynıdır. Tura üç kişi çıkılması durumunda, üçüncü kişi için sabah ve akşam turuna 600 TL ilave ücret talep ediyoruz.

Genellikle tekne hareket halindeyken sırtı yöntemiyle av yaparız. Yem balığı avı yaparken iki kişi olta çeker. Büyük balık avına geçtiğimizde av verimliliği daha fazla olduğu için tek kişi olta çeker. Balık avı turuna sadece bir büyük balık avlamak hedefiyle çıkarız. Oltaya birden fazla balık takılırsa, katılımcıların tercihine göre bir balığı geri salarız.

Balık avı turuna gelirken yanınızda getirmeniz gerekenler

Yem balığı avında kullanmak için 2 adet 5 – 7 cm kısa gagalı yüzey rapalası ve büyük balık avında kullanacağımız 5 adet VMC marka 4.0 kalın üçlü kanca (Kod No. 9626 veya tercihan 8527 daha kalın) en kalın olanlarından getirmenizi istiyoruz. Kişisel ihtiyaçlarınızı, yiyecek ve içeceğinizi, şapka, güneş koruyucusu ve ilaçlarınızı getirmenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca Sahil Güvenlik Kontrolleri için, T.C. Kimlik Belgenizin yanınızda bulunması gerekmektedir.

Bizim Tedarik Ettiğimiz Malzemeler:

Jig ve Trolling makine ve kamış olta takımlarını, kurşun takımları biz tedarik ediyoruz. Eğer Jig ve/veya Trolling makineniz ve kamışınız varsa, turda kullanmak isterseniz getirebilirsiniz.

Balık Avı Tur Bedeli Neyi Kapsar?

Balık avı tur bedeli yapılan turu kapsar. Balık avında kullanılan malzeme, çıkrık makineli oltalar, öğrenecekleriniz ve balığın et değeri için ücret talep edilmez.

Bir Büyük Balık Avlamamızın Sebebi Nedir?

Balık avı turuna hoş vakit geçirmek, balık avı tekniklerini öğrenmek için çıkılır. Kısmette av yapmak varsa bir büyük balık katılımcılara yeter. Amaç balığın etiyse tura çıkmak yerine balık haline gitmek daha akıllıca olacaktır.

Büyük Balık Avı Yapmanın Faydası nedir?

Katılımcıların büyük balık avını öğrenmesini sağlayarak ufak balık avından uzaklaşmasına yardımcı olmaktır. Bu sayede ufak balıklar büyüme ve çoğalma fırsatı bulur. Artan balık stokları ülke yararınadır.

https://www.adrasanbalik.com/buyuk-balik-avinda-tek-olta-cekmenin-avantajlari-nelerdir/.html

İLETİŞİM

Menderes Yahşi – 0532 375 75 25

0535 692 12 92

NOT: Lütfen, telefonla ulaşamadığınız durumlarda GSM (mesaj) çekiniz. Mutlaka size döneceğiz.

Adres: Çakmak Mh. Adrasan/Kumluca/ANTALYA

E-Mail: [email protected]

REZERVAYON

Rezervasyonun cep telefonumuza kısa mesaj çekilerek yapılmasını istiyoruz.

Mesaj istememizdeki  sebep; sizde de, bizde de yazılı bir kayıt olsun ve ihtiyaç olduğunda yazılı mesaja bakarak hafızamızı taze tutalım. Unutmayın “sözler uçar, yazı kalır”.

Rezervasyon mesajında bulunması gerekenler:

Katılımcı isimleri,

Tarih ve gün bilgisi,

Tur şekli (Sabah turu – Akşam turu).

T.C. Kimlik Belgesi olmayan Yabancı uyruklu katılımcılar için Tarım İl veya İlçe Müdürlüklerinden Avlanma Fişi alınması gerekir. Avlanma Fişi üç gün geçerlidir. Tur esnasında Pasaport ve Avlanma Fişi Sahil Güvenlik Kontrolleri için teknede bulunmalıdır.

UCRETLER

Teknemiz Teknik Özellikleri:

Teknemiz Antalya DTS Marine firması tarafından yapılmıştır. Tekne Japon tekne mimarisinin bir eseridir. Genel anlamda katamaran özelliğinden yararlanılarak dalgalı denizde balık avı yapmak için dizayn edilmiş bir teknedir. Teknede temel amaç denge ve sağlamlıktır. 15 Hp motor gücüyle 14 – 18 mil hıza kadar çıkabilmektedir. Genel seyir hızımız 4 – 8 mil aralığıdır. Yem balığı avlarken hızımız 5 – 8 mil, büyük balık avlarken 2 – 4 mil aralığındadır.

Boy     : 5,60 m.

En       : 1,45 m.

Ağırlık : 300 Kg.

Motor  : Mercury uzun şaft 15 Hp dir.

Lütfen, yanınızda alkollü içecekler ve silah getirmeyiniz. Alkollü içecekler ve silah, yasal olarak teknede bulunmaması gereken unsurlardandır.

Ucretler

https://www.adrasanbalik.com/teknede-oltayla-buyuk-balik-avi/.html

Büyük Balık Avı Videosu: https://youtu.be/hLg-sJjptnA

Ucretler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.